מספקים מוצרים איכותיים בתחום המדיקל בכל העולם

בתמהיל הלקוחות שלנו ניתן למצוא, לצד לקוחות מהשוק המקומי, גם לקוחות מארה"ב. חלקם מייצרים אצלנו בצורה שוטפת כבר למעלה מ-20 שנים. דרך ארוכה זו בה אנו צועדים יחד, מעידה על האיכות, השירות והיעילות שמאפשרים לנו לספק מענה תחרותי גם בזירה הבינלאומית
מרץ 1, 2022

במשך כמעט שלושה עשורים של פעילות בתחום ההזרקה והתבניות ביססה ריאון את מעמדה כקבלן משנה מוביל בהזרקות. תחת ידינו עברו פרויקטים רבים המזוהים עם חברות מובילות בתעשייה הישראלית, אך לא רק.

במקביל אליהם, אנחנו זוכים לתת שירות גם לשני לקוחות מובילים מהשוק האמריקאי המייצרים מוצרים בתחום הרפואי: Thermo Fisher Scientific ו-Chembio. לקוחות אלו מלווים אותנו בריאון כבר למעלה מ-20 שנות פעילות ועם הצלחתם, גדלה גם הצלחתנו. עבודה ושירות לקוחות בחו"ל מלווה בשוני לעומת לקוחות מקומיים. שוחחנו עם עומר קראוס, מנהל אתר הייצור שלנו בפלסטוקיט, האמון על הטיפול בלקוחות אלו, על מנת לשמוע על הפעילות והשירות.

Thermo Fisher Scientific – מגשי מבחנות דקי דופן

Thermo Fisher Scientific מתמחה בייצור מגשים למבחנות לשימושים רפואיים. המגשים מאתגרים לייצור ובנויים מצלעות מרובות ודקות דופן. תכנון וייצור המגשים אינם פשוטים ומצריכים מיומנות בכדי להגיע למילוי תקין ללא נקודות חולשה של קווי החיבור (welding lines) וללא עיוותים. כל מגש מצריך סימון ייחודי של בר קוד ו-QR בנוסף ללוגו החברה. אלו מתקבלים על ידי שימוש בדפוס טמפון (Pad print) וסימון לייזר.

"הקשר עם הלקוח הזה נמשך למעלה מעשרים שנים, וזה משהו מיוחד עבורנו", מספר עומר. "הוא החל עוד כשהחברה החזיקה בשמה הקודם, Matrix כאשר בפגישה אקראית בכנס נחשפנו לחברה אמריקאית קטנה שהייתה בבעלות יהודית. מערכת היחסים החמה שנבנתה ושביעות הרצון החזיקו מעמד לאורך השנים. הקשר עמד גם במבחן של החלפת הבעלות, עת נרכשה Matrix על ידי הענקית Thermo Fisher Scientific. גם בפלסטוקיט היו שינויים גדולים עם המיזוג לריאון, כאשר גם מעבר זה עבר בהצלחה תוך שימור וחיזוק הקשר עם הלקוח".

לאורך השנים חלו שינויים שהתבטאו בקבלת דרישות שונות וחדשות עבור המוצר. אחד השינויים קשור בסימון המוצרים. "בשנים האחרונות הכנסנו תהליך של סימון ברקוד בלייזר", מרחיב עומר. "מדובר בסימון "ירוק" ביחס לחלופה של שימוש במדבקות. הוא חסכני בחומרי גלם כמו מדבקות, דיו, ממסים ודבקים. התהליך יעיל ואיכותי יותר, וגם תהליך בדיקת האיכות השתפר מאוד ומערכת הבקרה הממוחשבת בודקת בכל מגש ומגש את איכות הסימון".

תמונה 1: מגש למבחנות עם הדפסת טמפון, וסימון באמצעות לייזר של חברת Thermo Fisher Scientific האמריקנית.

Chembio – בדיקות מהירות לדיאגנוסטיקה רפואית

חברה אמריקאית נוספת בתחום המדיקל, שגם היא בעלת מעל ל-20 שנות פעילות בריאון, היא Chembio, המתמחה במוצרי דיאגנוסטיקה רפואית. הביקוש למוצריה גבר בשנתיים האחרונות בעקבות התפרצות הקורונה. ריאון מייצרת עבור Chembio בתי פלסטיק לבדיקות רפואיות הדומות מאוד לבדיקות האנטיגן המוכרות לנו לזיהוי הקורונה. "יש כאן לקוח נוסף עם מערכת יחסים מקצועית ארוכת שנים איתנו ואין זה במקרה", אומר עומר. "אנחנו מצליחים לתת מענה איכותי ומהיר, ולספק תשתית התומכת בצמיחה של לקוחותינו. הערך שלנו מתבטא לא רק בייצור אלא גם בהשתתפות פעילה בתכנון המוצר כך שהעבודה תתבצע בצורה היעילה ביותר האפשרית. כל אחד מלקוחותינו יודע שיש לו על מי לסמוך".

האם קיימים הבדלים במתן שירות ללקוחות מעבר לים?

"מערכת היחסים עם לקוח מעבר לים שונה ממערכת יחסים עם לקוח מקומי", מסביר עומר. "אנחנו צריכים לקחת בחשבון זמני הובלה ועלויות וכידוע, תחום זה של שרשרת האספקה עבר טלטלה רצינית במהלך תקופת הקורונה. בנוסף, קיימים גם הבדלים תרבותיים. 20 שנות עבודה עם אותו לקוח מראים כי אנחנו מסוגלים לצלוח אתגרים אלו ולספק גם ללקוחותינו הרחוקים מוצרים איכותיים ושירות במחיר תחרותי. נאחל שנזכה להמשיך ולתת שירות טוב גם בעשרים השנים הבאות!"

בדיקה דיאגנוסטית מהירה של חברת Chembio האמריקנית.

תמונה 2: בדיקה דיאגנוסטית מהירה של חברת Chembio האמריקנית.